آب بندی خودروهای صفر کیلومتر
دانستنی ها

صفحه اصلی اخبار و مقالات دانستنی ها آب بندی خودروهای صفر کیلومتر

آب بندی خودروهای صفر کیلومتر

1152 بازدید 0 دیدگاه دانستنی ها
آب بندی خودروهای صفر کیلومتر

خرید خودروی جدید، به خصوص وقتی صفر کیلومتر باشد، خیلی‌ لذت بخش است. این لذت زمانی بیشتر میشود که شما مبلغ آن را به سختی و تلاش زیاد ذره ذره جمع آوری کرده اید و خیلی با علاقه به دنبال مدل‌های مناسب نسبت به مقدار پولی که در دست دارید هستید و در آخر اتومبیل مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنید

آب بندی خودروهای صفر کیلومتر

خرید خودروی جدید، به خصوص وقتی صفر کیلومتر باشد، خیلی‌ لذت بخش است. این لذت زمانی بیشتر میشود که شما مبلغ آن را به سختی و تلاش زیاد ذره ذره جمع آوری کرده اید و خیلی با علاقه به دنبال مدل‌های مناسب نسبت به مقدار پولی که در دست دارید هستید و در آخر اتومبیل مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنید. با ما در موتوتل همراه باشید.

مطمئنا دوست دارید خودروی شما سالیان سال و با کمترین مشکل و خرابی برای شما کار کند. اما چگونه باید از آن راقبت کنید؟ آیا باید مثل یک بچه مرتبا مواظبش باشید ؟ یا باید از همان روز اول آن را با شرایط سخت و پرفشار رانندگی آشنا کنید؟ برای دانستن جواب این سوال که خیلی مهم است خوب است یک سری نکات در مورد آب بندی خودروی صفر کیلومتر بدانید.

بسیاری از کارشناسان به این معتقدند که هنگامی که خودروی صفرکیلومتر را از کارخانه خریداری کردید تا 1000 کیلومتر اول در رانندگی از راندن پرشتاب،پرگاز و سرعت بالا خود داری کنید. درصورت انجام این کار مسلما یک تضمین برای عملکرد مناسب و بدون ایراد خودرو تا چندین سال آینده وجود دارد. اما با این وجود بارها پیش آمده که نظر خیلی‌ها کاملا متفاوت با این موضوع است. به عقیده این افراد، باید از همان اول به موتور فشار بالایی را وارد کرد تا به مرور زمان خودرو به اصطلاح تنبل نشود! یعنی شتاب و کشش بالای خودرو در آینده را در گرو شرایط آب‌بندی پرفشار می‌دانند. اما لازم به ذکر است که این طرز تفکر برای خودروهای سطح متوسط و معمولی کاملا اشتباه است.

برچسب ها


اشتراک گزاری

مطالب مشابه

تا کنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که در مورد این موضوع نظر می دهد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی فرم ورود

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید