معرفی موتور سیکلت مفهومی ونگارد رودِستر
اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار معرفی موتور سیکلت مفهومی ونگارد رودِستر

معرفی موتور سیکلت مفهومی ونگارد رودِستر

2591 بازدید 0 دیدگاه  ,  ,  , اخبار
معرفی موتور سیکلت مفهومی ونگارد رودِستر

اگر به موتورهای قدیمی و کلاسیک مانند کافه ریسر یا هارلی دیویدسون علاقه دارید یا به موتور های اسپرت امروزی مانند کاوازاکی نینجا علاقه دارید و انتخاب شمارا سخت کرده است خیالتان راحت باشد. این موتور سیکلت مفهموی هردو ویژگی موتورهای کلاسیک و اسپرت را در خود دارد و تمامی این امکانات را در یک موتور سیکلت برای شما فراهم میکند.

معرفی موتور سیکلت مفهومی ونگارد رودِستر

موتورسیکلت ونگارد رودستر  از هفته آینده تحت عنوان یک مدل مفهومی کاملا کاربردی در نمایشگاه سالانه موتورسیکلت Manhattan’s Javitz Center و با عملکردی خاص به نمایش گذاشته می شود. اگر به موتورهای قدیمی و کلاسیک مانند کافه ریسر یا هارلی دیویدسون علاقه دارید یا به موتور های اسپرت امروزی مانند کاوازاکی نینجا علاقه دارید و انتخاب شمارا سخت کرده است خیالتان راحت باشد. این موتور سیکلت مفهموی هردو ویژگی موتورهای کلاسیک و اسپرت را در خود دارد و تمامی این امکانات را در یک موتور سیکلت برای شما فراهم میکند.
این موتور سیکلت تنها به ظاهر توجه نکرده است بلکه تکنولوژی های منحصر به فردی از جمله دوربین دید عقب به همراه یک مانیتور در جلوی موتور قرار داده است و باقی اجزای موتور سیکلت به صورت یک واحد طراحی و نصب شده اند مانند محل اتصال میل لنگ و اگزوز که در قسمت انتهایی قرار میگیرد. تا الان اطلاعات بیشتری از این موتور سیکلت ارائه نشده است و تنها میدانیم که ونگارد قصد دارد مدل موتور سیکلت خود را با دو مدل اضافه تر ارائه دهد که یکی پر سرعت است و دیگری پر قدرت که البته تفاوت چندانی با مدل ارائه شده در نمایشگاه ندارند.


برچسب ها


اشتراک گزاری

مطالب مشابه

تا کنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که در مورد این موضوع نظر می دهد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی فرم ورود

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید