فناوری جدید مرسدس بنز در چراغ های دیجیتالی
اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار فناوری جدید مرسدس بنز در چراغ های دیجیتالی

فناوری جدید مرسدس بنز در چراغ های دیجیتالی

836 بازدید 0 دیدگاه  ,  , اخبار
فناوری جدید مرسدس بنز در چراغ های دیجیتالی

در جدیدترین نوشته ای که فناوری جدید مرسدس بنز را معرفی کرده است، از چراغ‌هایی صحبت شده است که قابلیت نمایش تصاویر به صورت اچ دی را دارد. این نمایش بر روی سطح آسفالتی خیابان نمایش داده می‌شود و شامل مواردی چون علایم هشداردهنده راهنمایی و رانندگی، خطوط عابر پیاده و امثال این هستند.

فناوری جدید مرسدس بنز در چراغ های دیجیتالی

در جدیدترین نوشته ای که فناوری جدید مرسدس بنز را معرفی کرده است، از چراغ‌هایی صحبت شده است که قابلیت نمایش تصاویر به صورت اچ دی را دارد. این نمایش بر روی سطح آسفالتی خیابان نمایش داده می‌شود و شامل مواردی چون علایم هشداردهنده راهنمایی و رانندگی، خطوط عابر پیاده و امثال این هستند. قابلیت هیجان انگیز دیگر برای رانندگان مرسدس بنز قابلیت نمایش عرض است که برای رانندگان بسیار کاربردی است. همچنین تصاویر رهیاب ماهواره ای بر روی آسفالت مهارت رانندگان را برای متمرکز بودن در رانندگی افزایش خواهد داد.
شاید این پرسش بوجود بیاید که این قابلیت ها چطور انجام میگیرد؟ جواب را در چیپ های کامپیوتری و انعکاس دهنده آینه ها می توان پیدا کرد. پرسش بعدی آن است که برای چه کسانی بیشترین کاربرد را دارد؟ برای دوچرخه سواران، موتورسواران برای دیده شدن توسط رانندگان و این راننده است که ارتفاع و عمق نور را بسته به شرایط تنظیم خواهد کرد. و جلوی حوادث برای آنان را خواهد گرفت. به نظر می رسد استفاده از این نوع چراغ ها برای ایمنی در شب بسیار کارامد برای امنیت در رانندگی باشد. البته هزینه گزاف آن باید مورد بررسی قرار گیرد.

 

برچسب ها


اشتراک گزاری

مطالب مشابه

تا کنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که در مورد این موضوع نظر می دهد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی فرم ورود

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید