اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار

شرکت خودروسازی آلمانی ب ام و در نظر دارد عضو جدیدی از سری مدل های X خود را روانه بازارها نماید. این خودرو قرار است در دو مدل طراحی و به بازار عرضه گردد. این دو مدل شامل یک مدل با ظرفیت حمل 7 سرنیشن و یک مدل 4 نفره فوق لوکس خواهند بود.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

تولیدات حوزه نانو در صنعت خودرو

سهم عمده‌ی تولید محصولات نانو در صنایع خودروسازی مربوط به لوازم مصرفی و جانبی و نیز فیلتر و افزودنی‌های روغن است. آلمان و آمریکا نیز در میان برندهای تجاری تولیدکننده بیشترین سهم را داشته‌اند.

ادامه مطلب

در تصمیم جدید دولت یازدهم، شرایط ثبت سفارش خودروهای وارداتی تغییر کرده است . در تصمیم جدید دولت برای تغییر در شیوه واردات خودرو، چنانچه واردکننده VIN (شماره شناسایی)خودروی وارداتی را در سامانه ثبت‌سفارش وارد نکند، با عدم ترخیص خودرو مواجه خواهد شد.

ادامه مطلب

گروه صنعتی ایران خودرو قیمت قطعی خودروی پژو 207 جدید دنده‌ای را اعلام نمود. براساس ارسال دعوتنامه‌های مردادماه پژو 207 جدید برای کسانی که این خودرو را در طرح پیش فروش خریداری نموده بودند، قیمت قطعی برای تسویه حساب در این دعوتنامه 41.900.000 تومان ذکر شده است.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

جزئیات مدل مفهومی خودروی مازراتی

طبق گفته ها، این خودروساز لوکس که بخشی از گروه فیات کرایسلر است، مدل برقی خودروی مفهومی آلفیری را تا پایان دهه جاری خواهد ساخت. این خودروساز ایتالیایی همچنین قصد دارد مدلی با موتور V۶ در سال ۲۰۱۹ عرضه کند.

ادامه مطلب

هفته جاری قیمت چند خودروی داخلی در بازار کاهش یافته است. به گزارش ایسنا، این هفته قیمت پراید SE۱۱۱ معادل ۲۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۱ معادل ۱۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ معادل ۵۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ V۸ معادل ۲۰۰ هزار تومان و تندر ۹۰ اتوماتیک ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

ادامه مطلب

طبق یک قانون تازه، شرکت‌ های خدمات پس از فروش خودروسازان و واردکنندگان خودرو موظف به شفاف ‌سازی نرخ خدمات خود برای مصرف‌ کنندگان شده اند. براساس یک قانون جدید شرکت‌های خدمات پس از فروش خودروسازان و واردکنندگان خودرو موظف به شفاف‌ سازی نرخ خدمات خود برای مصرف‌کنندگان شده‌ اند.

ادامه مطلب

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید براینکه با ادامه تولید هر خودرویی با ایمنی پایین و بی کیفیت مخالف هستم، گفت: از رده خارج کردن دو خودرو پراید و پژو ۴۰۵ از چرخه تولید به عزم دولت و مردم نیاز دارد و تولید این دو خودرو تا زمانی که تقاضا برای خرید آن وجود دارد ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب

پژو، مدل ۳۰۱ خود را با هدف عرضه در بازار کشورهای در حال توسعه در سال ۲۰۱۲ روانه‌ی بازار کرد. این محصول بعد از چهار سال حضور در بازار توانست به فروش بیش از ۳۶۰ هزار خودرو دست پیدا کند که این موفقیت باعث شد که پژو به فکر انجام مقداری تغییرات و بروزرسانی بر روی این خودرو بیفتد.

ادامه مطلب

آئودی اعلام کرد مقام ارشد بخش تحقیق و توسعه خودروساز سوئدی ولوو را به ‌عنوان رئیس جدید توسعه فنی این شرکت برگزیده است. سخنگوی آئودی بیان کرد، معاون بخش تحقیق و توسعه ولوو به‌زودی کار خود را در پست جدید شروع خواهد کرد.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید