اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار

سرویس تاکسی یاب آنلاین "اوبر تکنولوژیز" نخستین ناوگان خودروهای برقی را در پایتخت اسپانیا راه اندازی کرد. در مادرید هم مانند شهرهای دیگر سرویس تاکسی یاب آنلاین اوبر که برای سواری‌های شخصی مسافر پیدا می‌کند، خشم بخش تاکسیرانی را برانگیخته است. کارلس یورت، مدیرکل اوبر برای منطقه اروپای جنوبی در این باره به رویترز گفت: این شرکت امیدوار است معرفی خودروهای پاکتر به بهبود وجهه این شرکت در مادرید کمک کند. مقامات مسئول مادرید در نوامبر تدابیر جدیدی را برای مقابله با آلودگی هوا رونمایی کردند که شامل محدود کردن تردد خودروهای شخصی در مرکز شهر و افزایش محدودیتهای سرعت در راههای دسترسی به مرکز شهر بود.

ادامه مطلب

بی‌ام‌دبلیو یکی از شناخته‌شده‌ترین خودروسازان جهان است که معمولا طرح و ایده‌ای را بدون در نظر گرفتن امکانات ارائه نمی‌دهد. برخی از طرح‌های این شرکت مانند حسگرهای پیش‌بینی کننده و حسگرهای سرعتی که در سال 2015 ارائه شدند،

ادامه مطلب

با پیشرفت تکنولوژی خودروها، سارقان خودرو نیز روش‌های سرقت خود را به جدید تر می‌کنند؛ برای روشن کردن بعضی از خودروها تنها لازم است که دکمه استارت را فشار دهید تا خودرو روشن شود و دیگر احتیاجی به انداختن کلید و روشن کردن نیست. راننده تنها با باز کردن کلید مخصوص درب خودرو را باز می‌کند و بعد از آن دکمه استارت را فشار می‌دهد و به راه می‌افتد.

ادامه مطلب

بر اساس آمار خودروهای پر فروش ایران و جهان، می‌توان نتیجه گرفت ایرانی‌ها بر اساس میزان قیمت خودرو اقدام به خرید می‌کنند ولی به طور مثال در کشوری مانند ژاپن معیار خرید خودرو، ایمنی بالای آن است.

ادامه مطلب

عباس کریمی استاد و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران دیشب در نشست بررسی سند رسمی در تعارض با سایر ادله با رویکرد جایگاه سند خودرو گفت: قانون مدنی حاصل اندیشه بزرگمردانی است که محصول ارزشمندی به جامعه عرضه کردند اما در بحث سند، این قانون به جهت فقدان پیشینه فقهی متزلزل است.

ادامه مطلب

خودروهای دولتی همیشه به خاطر انتقال حس قدرت، توانایی و حرفه‌ای بودن انتخاب می‌شوند. این خودروها در رسانه‌ها به وفور دیده می‌شوند و به امکانات حفاظتی و امنیتی پیشرفته ای مجهز می‌شوند

ادامه مطلب

معاون شهردار تهران با فراخوان مدیران حمل و نقل شهری پایتخت به منطقه 12، ضمن بررسی مسائل و مشکلات حمل و نقلی این منطقه، مجموعه ای از راهکارهای اجرایی و عملیاتی را برای کاهش معضلات ترافیکی قلب تهران پیش بینی کرد.

ادامه مطلب

در گذشته گیربکس های اتوماتیک، تنها توسط اقلیتی از خودرو سازان دنیا مورد استفاده قرار می گرفت. از جمله این اقلیت محدود می توان به خودروهای سدان لوکس اشاره کرد که رانندگان آنها نیز معمولا افراد سالخورده بودند. در حال حاضر و از ده سال قبل تا به حال، سلیقه بازار عوض شده و اکثر مردم تمایل به خرید خودروهای مجهز به گیربکس اتوماتیک پیدا کرده اند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

نسل جدید لکسوس با سوخت هیدروژنی

شرکت لکسوس، در رقابت ساخت خودروهایی با سلول‌های سوختی هیدروژنی تنها نیست و فناوری سلول سوختی هیدروژنی شرکت تویوتا را قرض گرفته و ار تجربه این شرکت استفاده کرده است. لکسوس سال گذشته این مدل مفهومی را  با نام LF-FC معرفی کرد، این خودروی مفهومی از سلول‌های سوخت هیدروژنی کمک میگیرد تا چرخهای عقب را به حرکت درآورد، همچنین از دو موتور برای چرخش چرخ‌های محور جلو مدد می جوید.

ادامه مطلب

این روزها و در شرایطی که بسیاری از کلانشهرهای ایران درگیر آلودگی شدید هوا شده و بسیاری از منتقدان را به گلایه واداشته، بسیاری از کشورهای جهان که در نیمکره شمالی زمین قرار دارند از جمله چین و اغلب کشورهای اتحادیه اروپا در زیر لایه سیاهی از دود مدفون شدند که کارشناسان علت آن را بروز پدیده اینورژن و شرایط پایدار جوی در نتیجه سرمای هوا عنوان کرده‌اند.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید