اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار
تیم خبری 0 دیدگاه

افتتاح نمایندگی جدید بنتلی در دوبی

شرکت انگلیسی بنتلی که یکی از سازندگان خودرو لوکس در جهان است به تازگی یک عاملیت فروش در شهر دوبی افتتاح کرده است. این مرکز فروش یکی از بزرگترین مرکزهای فروش این خودرو ساز انگلیسی است.

ادامه مطلب

اخیرا شرکت ولوو یک کامیو با قدرت ۲۴۰۰ اسب بخار تولید کرده است. تنها دلیل تولید این کامیون که شوالیه آهنی نامگذاری شده است شکستن رکورد سرعت کامیون ها می باشد.

ادامه مطلب

انقلاب دنیای ماشین‌های خورشیدی توسط شرکت چینی هنرژی شرکت تجهیزات نیروگاهی چینی "هنرژی (Hanergy)" ادعای تولید اتومبیل‌ خورشیدی با زمان شارژ و محدوده حرکتی فوق العاده کرد.

ادامه مطلب

مشابه ظاهری فراری انزو توسط کانادایی‌ها تبدیل به یک جت زمینی شد. "جنون (Insanity)" لقبی است که حالا برای فراری انزو در نظر گرفته شده است و برای رسیدن به این لقب، یک طراحی شبیه به جت‌های جنگنده ترتیب داده شده است.

ادامه مطلب

کارگاه SSC از اجرای اولین آزمون پروژه جنجالی خود یعنی Bloodhound در اکتبر سال 2017 میلادی خبر داد. موشکی شبه خودرو که قرار است در این تاریخ رکورد سریع‌ترین سرعت زمینی را جابجا کند. با توجه به جزییات گزارش شده، قرار است اولین تلاش برای رکورد زنی با چنین وسیله‌ای در بیابان‌های "هاک اسکین پان" آفریقای جنوبی صورت پذیرد. موشک، اتومبیل یا جت؟! در واقع برای این پروژه کلاس خاصی تعریف نشده و شرکت سازنده از یک موتور جت بر روی یک موشک چرخ دار استفاده کرده و پروژه چندین ساله خود را در نهایت به سرانجام رسانده است. پیش از این و یا حتی پیش‌تر از سال 2011 میلادی، شرکت مذکور از کانسپت این محصول پرده برداری کرده بود و عنوان کرده که طی سال‌های آینده قصد دارد رکورد سرعت زمینی را به طور متفاوتی بشکند، تا اینکه در نهایت این شرکت انگلیسی از پروژه نهایی خود رونمایی کرد.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید