اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار

با وجود نیاز معلولین به خودرو مطابق با محدودیت‌های آنان، تاکنون خودرویی به صورت کامل در اختیار آنان قرار نگرفته است. حال محققان از فناوری نو آورانه ای در این عرصه سخن گفته اند و دست به تولید یک خودروی متفاوت برای معلولان زده اند.

ادامه مطلب

خودروی دنا که یکی از تولیدات سطح بالای ایران خودرو محسوب می‌شود، به زودی و تا پایان سال جاری به بازار عرضه خواهد شد. تصاویر منتشر شده از دنا فیس لیفت در فرودگاه امام خمینی خبر از آن می‌دهد که این خودروی لوکس به منظور طی کردن مراحل تست و ارزیابی به کشور کره جنوبی ارسال شده است.

ادامه مطلب

در اقدامی عجیب قهرمان این فصل مسابقات فرمول یک، نیکو رزبرگ از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. نیکو رزبرگ که برای اولین بار و پس از پیروزی در جایزه بزرگ ابوظبی، به عنوان قهرمان مسابقات فرمول یک 2016 معرفی شد، مسابقه ابوظبی را سخت و حساس و یکی از طاقت‌فرساترین لحظات زندگی خود عنوان کرد.

ادامه مطلب

افزایش قیمت دلار در هفته گذشته برخی از صاحبان صنایع را نگران کرد درحالیکه پنج شنبه گذشته در بازار ارز آرامش نسبی برقرار بود. در هفته گذشته قیمت دلار از 3683 تومان به 3818 تومان افزایش پیدا کرد. این قیمت رکورد تازه‌ای برای ارز در مدت چهار سال گذشته بوده‌ است.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

جریمه ی پرتاب زباله از داخل خودرو

بیرون انداختن زباله از خودروها، ممکن است برای ایرانی‌ها اهمیت زیادی نداشته باشد اما در بسیاری از کشورها این کار جریمه سنگینی دارد و تا جایی که ممکن است فرد خطا کار را مجبور به پرداخت بخش قابل توجهی از درآمد خود به عنوان جریمه میکنند.

ادامه مطلب

سرانجام زنجیره‌ ی تأمین خودروسازان پس از حدود یک سال از اجرایی شدن برجام اولین قرارداد مشارکت قطعه‌ سازان ایرانی با ششمین قطعه ‌ساز بزرگ دنیا، فورسیا را به ثبت رساند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

استاندارد سازی سطح خودروها و جاده ها

نایب رئیس انجمن واردکنندگان خودرو اعلام کرد: در زمینه استانداردهای اجباری مربوط به واردات خودرو متاسفانه سازمان ملی استاندارد خودش استانداردها را رعایت نمی‌کند.

ادامه مطلب

مساله جایگزینی خودروهایی مانند پراید و پژو 405 چند وقتی است که توسط مسئولان مطرح شده است و این بار محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از طرح های صنعتی در سبزوار مطرح کرد و گفت :« : طرح جایگزینی این 2 خودرو در سال های آینده و زمانی اجرا می شود که خودرو های جایگزین از اقبال مردمی و استانداردهای لازم در کشور برخوردار باشند».

ادامه مطلب

به گزارش پرشین خودرو برای خریدان خودرو این امکان وجود دارد که خودروهای کارکرده همچون سراتو، مگان و سوزوکی را با قیمتی کمتر از 100 میلیون تومان خریداری کنند. در این گزارش آمده است که برخی از خودروها وجود دارند که زیر 10 هزار کیلومتر مسافت طی کرده اند و خرید این محصولات این امکان را به خریداران می‌دهد که با بودجه 70 الی 100 میلیون خودروهای غیر از خودروهای صفر کیلومتر را خریداری کنند.

ادامه مطلب

رنو ساندرو موفق به اخذ 4 ستاره کیفی شده است و توانسته است از رقیبانی چون گرند ویتارا، مزدا3 جدید و کیا سراتو پیشی بگیرد و به عنوان باکیفیت ترین خودرو ساخت ایران معرفی شود. این خودرو توانسته است با اخذ کمترین نمره منفی و گرفتن 4 ستاره از 5 ستاره در صدر خودروهای با کیفیت تولید داخل قرار بگیرد.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید