دانستنی ها

صفحه اصلی اخبار و مقالات دانستنی ها
تیم خبری 0 دیدگاه

نکات مهم در شستشوی خودروها

رنگ، بدنه و قسمت های مختلفی از داخل کابین اتومبیل نیاز به دو برابر مراقبت بیشتر برای حفظ تازگی داشته و یک وسیله نقلیه باید دارای شرایط ویژه ای برای حفظ ارزش خود در بازار دارد.

ادامه مطلب

تکان خوردن و لرزش در هنگام رانندگی در یک خودرو می تواند بر اثر مشکل در استرات، کمک فنرها، یا ساییدگی تایرها باشد. با چک کردن باد تایرها ابهام زدایی را شروع کنید.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

روش های جلوگیری از سرقت خودرو

سرقت خودرو معضلی جدی است که نه تنها برای ایرانی‌ها بلکه برای همه ی مردم جهان یک نگرانی است. به میزان پیشرفت علم در امنیت خودرو علم سارقان نیز به روز می شود. طبق گفته‌های رییس پلیس آگاهی نیروی انتظامی در زمینه ی مقابله با سرقت رفتن خودرو، اقدامات انجام شده آن طور که باید موثر واقع نشده است، وی همچنین بیان کرد: حدود 90% درصد خودروهای به سرقت رسیده، خودروهای تولید داخلی است.

ادامه مطلب

اگر شما یک خودروی برقی را نمی رانید، خودروی شما به طور منظم نیاز به سوخت گیری دارد. در بعضی مواقع ممکن است عقربه ی آمپر بنزین خودرو زودتر از همیشه پایین بیاید و ممکن است متوجه شوید که نسبت به گذشته مسافت کمتری را با یک باک بنزین طی کرده اید.

ادامه مطلب

هنگامی که خودروی شما دچار مشکل میشود و با موفقیت آن را تعمیر می‌کنید، احساس رضایتبخشی به شما می‌دهد. انجام بعضی کارها جهت نگهداری از خودرو مانند عوض کردن فیلتر، تعویض روغن و یا حتی شمع ها به شما در کاهش هزینه ها کمک می‌کند، با این حال، کارهایی هستند که بهتر است آنها را به متخصص بسپارید،

ادامه مطلب

بعضی اوقات عجله دارید و قصد دارید که خودتان را سریع به مقصد برسانید ولی هنگامی که سوار ماشینتان میشوید ماشین روشن نمی شود یا مشکلی دارد. در آن لحظه ناراحت میشوید و از خودروی خود ممکن است خسته شوید. گاهی برای تعمیر کردن ماشین شاید مجبور شوید هزینه ی ماهیانه ی زیادی بپردازید که ناخوشایند است.

ادامه مطلب

ینکه چرا اغلب شهرهای اروپا در روزهای اخیر گرفتار آلودگی هوا شده‌اند همچنان پرسش بسیاری از مردم است. کارشناسان مهم‌ترین دلیل را پدیده اینورژن یا وارونگی دما عنوان می‌کنند.

ادامه مطلب

انجام به موقع معاینه فنی و تنظیم موتور در فاصله زمانی مشخص یکی از کمک هایی است که جدا ازینکه باعث سلامت خودرو می شود کیفیت عملکرد موتور را نیز افزایش میدهد و به طور قابل توجهی مصرف سوخت را کاهش می دهد.

ادامه مطلب

حضور تکنولوژی هر روز در زندگی ما پررنگ‌تر می‌شود و برای گذران امور زندگی‌مان روزبه‌روز بیشتر به تکنولوژی وابسته می‌شویم. از خریدهای آنلاین، مبادلات بانکی، ثبت‌نام‌ها، سفارش غذا تا سفارش تاکسی‌ها به صورت آنلاین

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

معرفی اپلیکیشن تاکسی یاب تپسی (tap30)

گرفتن تاکسی با اپلیکیشن موبایل چیز تازه‌ای نیست. بسیاری از ما از طریق اخبار تکنولوژی با اوبر و لیفت آشنا هستیم و مدتی هم هست که از تاکسی یاب اسنپ (snap) هم شنیده ‌ایم .اما حالا یک استارت آپ تازه‌ نفس ایرانی هم به این عرصه اضافه شده است

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید