اخبار و مقالات

صفحه اصلی اخبار و مقالات
تیم خبری 0 دیدگاه

گشتاور یا تورک چیست؟

انتخاب یک پیشرانه مناسب، یکی از مهم ترین نکته هایی است که در هنگام خرید خودرو باید در نظر گرفته شود. از مهم ترین ویژگی های یک پیشرانه مناسب نیز توانایی ها و نحوه عملکرد موتور آن است. پس برای انتخاب یک موتور مناسب برای خودروی خود باید از اصطلاحاتی که بیانگر توانایی های آن هستند، اطلاع کافی داشته باشیم.

ادامه مطلب

کن بلاک در سال 1967 در لانگ بیچ کالیفرنیا متولد شد. علاقه به سرعت و هیجان از همان دوران بچگی کن در او نمایان بود و او این استعداد را در سن 37 سالگی به اوج خود رساند. زمانی که کن بلاک با دیمن وِی در زمان کالج با یکدیگر ملاقات کردند شروع به تاسیس یک برند برای فروش لباس هایی که طراحی کرده بودند کردند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

نقد و بررسی گریت وال M4

این جور که به نظر می رسد گریت وال دوست دارد ماشین های خودر را به آلمان نسبت دهد، زیرا که چند وقتی هست که نام خودرو های خودرا از خودروهای آلمانی تقلید می کند. گریت وال M4 یک سند موثق از پیشرفت خودرو سازی چین است.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

اسب بخار چیست؟؟

در بررسی توانایی های یک خودرو از معیارهای مختلفی استفاده می شود. واحد اندازی گیری قدرت خودروها در شرکت ها مختلف خودرو سازی با همدیگر متفاوت بوده و هر خودرو سازی از یک واحد خاص برای بیان قدرت تولیدی موتور خودرو های خود استفاده می کند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

خودروی هیبریدی چیست؟

ا افزایش قیمت سوخت های فسیلی و همچنین روند آلوده سازی محیط زیست توسط موتورهایی که از این سوخت ها استفاده می کنند، دولت ها و کارخانه های تولید خودرو ناچارند تا به جایگزینی برای اینگونه سوخت ها بیاندیشند. این شرکت ها با ساخت خودروهایی کم مصرف تر و با آلایندگی کمتر، با استفاده از موتورهای الکتریکی در کنار موتورهای پایه بنزینی و یا دیزل با تکنولوژی هیبریدی (Hybrid)، سعی داشته اند تا قدمی مثبت در راستای کاهش آلایندگی خودروها بردارند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

تفاوت خودروهای AWD، 4WD و 4x4 در چیست؟

خودرو های امروزی موجوداتی بسیار پیچیده هستند. اما تنها کاری که ما می کنیم نشستن پشت رل و استارت زدن و کنترل آن است. بعضی از این خودروها با نشانه های متفاوتی مزین شده اند که ممکن است در نگاه اول موجب سردرگمی گردد. به عنوان مثال در مورد بعضی خودرو ها گفته می شود که این مدل از سیستم انتقال قدرت به هر چهار چرخ (4WD) استفاده کرده و یا AWD است. بعضی از آنها نیز نشان 4x4 را بر پشت خود نصب نموده اند. اما واقعا معنای این نوشته چیست؟

ادامه مطلب

یکی از امکانات جانبی خودروی ولوو سوئیچ قرمزی است که می‌توانید با اطمینان خیال خودروی خود را به دیگران امانت دهید. این سوئیچ با قیمت حدوداً 136 دلار در اروپا در دسترس است. از طریق این سوئیچ مالک اصلی خودرو می‌تواند دوستانی را که به آن ها خودرو امانت داده است را کنترل کند.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

نقد و بررسی گریت وال هاوال H6

این خودرو مهم ترین خودوروی تولیدی شرکت گریت وال است و در حال حاضر نیز رتبه ی پر فروش ترین SUV چین را در اختیار دارد H6  برای اولین بار در آگوست سال 2011 توسط گریت وال معرفی شد H6 توسط شرکت دیار خودرو وارد ایران شد.

ادامه مطلب

عده ی زیادی از مردم از صداهای بلند داخل خودرو یا صدای سرنشینان یا فرزندان بازیگوششان خوششان نمی آید. خوشبختانه فورد برای حل این مشکل راه حلی پیدا کرده است و از یک فناوری کمک گرفته تا بتواند صداهای داخل خودرو را از بین ببرد.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

عجیب ترین خودروهای سال 2016

هر روز خودروها بیش از پیش به کامپیوترها شبیه می شوند. بحث نوآوری  در طراحی و ساخت خودرو فقط مربوط به پیشرفت فناوری اتومبیل های خودران نیست چون خودروسازان می دانند، اتومبیل های نسل جدید باید هوشمند باشند و علاوه بر آن استفاده آسان از آنها عامل مهمی به شمار می آید.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - کوی مدائن - پلاک ۱۸ - طبقه سوم
تلفن: 02188848073
فکس: 02188848073
رایانامه: info@digitalgarage.ir
ما را روی نقشه ببینید